Orientační systémy - cedule, štítky, vitríny, tabulky NávrhyVýrobaDodávkaMontáž
Úvodní strana Studie a návrhy orientačního systému

Studie a návrhy orientačního systému

Jsme jedna z mála firem v ČR, která kromě výroby orientačních systémů dokáže vypracovat i různé studie navrhujicí optimalizovaný orientační, informační a navigační systém pro jakoukoliv firmu nebo instituci.

Studie většinou obsahuje komplexní rozsah orientačního značení, vč. doporučení jeho umístění v praxi. Můžeme vám navrhnout jak interiérovou, tak i exteriérovou část, nebo i dílčí rozsah systému. Součástí dokumentu jsou grafické návrhy jednotlivých orientačních cedulí, cedulek a štítků, informačních a navigačních cedulí. Obsahovou podobu získáváme přímo od potencionálního uživatele budoucího orientačního systému a konkrétní umístění navrhujeme většinou na základě osobního seznámení se s budovou, areálem apod. přímo u zákazníka.

Při tvorbě každé studie maximálně využíváme našich mnohaletých zkušeností z této oblasti - ty pak zapracováváme do konkrétních projektů. Výsledkem je tisková podoba vázaného formátu A4, většinou v jednom nebo dvou výtiscích. Na vyžádání je možné dodat studii v elektronické podobě vč. grafické přípravy pro následnou výrobu.

Studie mohou též sloužit jako podklad k výběrovému řízení na dodávku orientačního systému.

Mezi naše nejvýznamnější zákazníky z této oblasti patří:

  • ČEZ - Jaderná elektrárna Temelín
  • MIELE Uničov, výrobce bílé techniky
  • Obvodní soud pro Prahu 5
Studie pro Jadernou elektrárnu Temelín
9a1
Studie pro Jadernou elektrárnu Temelín
Studie pro Obvodní soud pro Prahu 3
9a2
Studie pro Obvodní soud pro Prahu 3
Studie pro MIELE Uničov
9a3
Studie pro MIELE Uničov